پیمان حسینی
پیمان حسینی
حسینی: می‌توانیم به نیمه نهایی جام جهانی برویم/ به دنبال مدال خوشرنگ هستیم
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان معتقد است ایران بازیکنان بزرگی دارد و می‌تواند با شکست سوئیس به جمع چهار تیم پایانی برسد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پیمان حسینی، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی درباره بازی با نیجریه گفت: بازی مقابل نیجریه بسیار سخت، نفس‌گیر و بازی این تیم کاملاً فیزیکی و جنگنده بود. با اینکه بازی بسیار نزدیک دنبال شد، اما از اینکه در نهایت پیروز میدان شدیم، خوشحالیم.
وی ادامه داد: باخت ما مقابل ایتالیا باعث شد تا بازی شب گذشته مقابل نیجریه بسیار حساس باشد، چرا که با از دست دادن امتیاز از سوی ما شانس صعود نیجریه زنده باقی ماند و این تیم با همه توان مقابل ما حاضر شد. به هرحال اکنون به جمع هشت تیم پایانی جام جهانی صعود کردیم و باید تمرکز خود را روی بازی یک چهارم نهایی بگذاریم.
دروازه‌بان تیم ملی ایران اظهار داشت: در مرحله بعدی که بازی‌ها به صورت حذفی دنبال می‌شود، به مصاف سوئیس خواهیم رفت و بدون شک کار آسانی پیش‌رو نداریم. در واقع نتیجه این بازی تکلیف ماندن یا ترک ما از رقابت‌های جام جهانی را مشخص می‌کند و امیدوارم با تلاش و تمرکز کادرفنی و بازیکنان این بازی حساس هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.
وی تأکید کرد: به هرحال می‌دانیم که سوئیس تیمی باتجربه و فوتبال ساحلی را بسیار خوب بلد است. این تیم مربی بسیار حرفه‌ای و کاربلدی دارد و بازیکنان با تجربه‌ای در تیم ملی سوئیس حضور دارند، به خصوص استانکوویچ شماره ۱۰ این تیم که همواره عملکرد بسیار خوبی در زمین مسابقه ارائه کرده است.
حسینی در پایان گفت: ما هم بازیکنان بزرگی داریم و تیم یکدست و خوبی هستیم. امیدوارم مقابل سوئیس بازی روان‌تری ارائه کنیم و همه تلاش خود را برای رسیدن به هدف‌مان، یعنی قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر جام جهانی و پس از آن کسب مدال خوشرنگ جهانی به کار خواهیم گرفت.
عبارات کليدی: پیمان حسینی، فوتبال ساحلی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۵۰۶۷۳
انتشار: سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶
ساعت: ۱۶:۰۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰