پیمان اکبری
پیمان اکبری
اکبری: امیدواریم که کار صعود به المپیک را در روسیه تمام کنیم
مربی تیم ملی والیبال گفت: بازیکنان تیم ملی ایران اما انگیزه زیادی برای مسابقات انتخابی المپیک دارند و همه ما امیدواریم که کار را در روسیه تمام کنیم.
 پیمان اکبری در مورد شرایط تیم ملی ایران در آستانه آغاز مسابقات انتخابی المپیک اظهار داشت: صبح امروز، آخرین تمرین را پیش از بازی با کوبا پشت سر گذاشتیم که تمرین شاد و سبکی بود. ملی‌پوشان در این تمرین به مرور سرویس و دریافت پرداختند. خوشبختانه همه بازیکنان روحیه خوبی دارند.
اکبری در مورد تیم ملی کوبا گفت: حریف نخست ایران در مسابقات انتخابی المپیک، کوبا است که تیم ضعیفی نیست. ما سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان هم این تیم را شکست دادیم ولی بازیکنان کوبا در این یک سال، باتجربه‌تر شده‌اند و رقابت با این تیم ساده نیست.
مربی تیم ملی والیبال تصریح کرد: تلاش ما این است که کوبا،‌ مکزیک و حتی روسیه را شکست دهیم و کار صعود به المپیک را در سن پترزبورگ تمام کنیم. از طرفی می‌دانیم که سایر تیم‌ها هم برای پیروزی وارد مسابقات می‌شوند.
کاپیتان پیشین تیم ملی در پایان گفت: مهم‌ترین حریف ما در این مسابقات، تیم ملی روسیه است که عناوین متعدد قهرمانی در جهان و لیگ ملت‌ها دارد. بازیکنان تیم ملی ایران اما انگیزه زیادی برای مسابقات پیش رو دارند و همه ما امیدواریم که کار را در روسیه تمام کنیم.
عبارات کليدی: پیمان اکبری، تیم ملی والیبال ایران، انتخابی المپیک 2020، والیبال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۳۶۱
انتشار: جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۴۶
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰