استقلال
استقلال
اعتراض رسمی باشگاه استقلال به قضاوت فغانی
مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد، این باشگاه رسماً نسبت به عملکرد داور بازی آبی‌پوشان مقابل فولاد خوزستان اعتراض خواهد کرد.
 امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال، در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره قضاوت علیرضا فغانی در بازی تیمش برابر فولاد گفت: مطمئناً اعتراض رسمی باشگاه استقلال را نسبت به داوری آقای فغانی به کمیته و دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اعلام خواهیم کرد.
وی در پایان گفت: متأسفانه این اشتباه داوری، یک برد خانگی را از استقلال سلب کرد.
عبارات کليدی: استقلال، استقلال تهران
انتشار يافته: 2    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0
Iran, Islamic Republic of
محمد
جمعه ۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۱
چرا فکر میکنید اینها اشتباه داوریست چرا هر موقه فغانی داور استقلال می شود نتیجه به ضرر استقلال است آیا اگر استقلال عقب بود فغانی ۶ دقیقه وقت اضافه میگرفت متاسفانه هر سال اول فصل بصورت برنامه ریزی شده داوری ها اول فصل بضرر استقلال هست تا از کورس قهرمانی دور شود مدیران استقلال باید یه فکری بحال فغانی و داوری ها بکنند وگرنه استقلال با این شرایط با مسی و رونالدو هم بجایی نمیرسند (364)
 
Iran, Islamic Republic of
محمد
جمعه ۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
چرا وقتی یکی از 2تیم تهرانی آن نتیجه مورد دلخواه رو بدست نمی آورند این چنین بایستی آسمان ریسمون کنند ؟ مگر این داور همان داور بین المللی نیست که سالها برای همه جهانیان مورد قبول واقع شده حالا چی شده که باید بخاطر دست نیافتن نتیجه دلخواه اعتراض رسمی بکنند . اگر این دوتیم از بودجه بیت المال هر بریز وبپاشی محروم شوند وضعیت فوتبال در این دیار سرنوشتی بهتر از این داشت. (365)
 


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۷۴۱
انتشار: پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۴۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰