مایک شوماخر
مایک شوماخر
پیش‌بینی حضور فرزند شوماخر در فرمول یک تا ۲۰۲۱
راننده آلمانی تیم رنوی فرانسه اعلام کرد فرزند میشائیل شوماخر، قهرمان ۷ دوره فرمول یک تا سال ۲۰۲۱ میلادی به این رقابت‌ها راه خواهد یافت.
به گزارش GPFans، نیکو هولکن‌برگ پیش‌بینی کرد که مایک شوماخر ۲۰ ساله تا سال ۲۰۲۱ میلادی راننده یکی از تیم‌های فرمول یک خواهد شد. او هم‌اکنون قهرمان فرمول ۳ اروپا است و در فصل ۲۰۲۰ - ۲۰۱۹ نیز در تیم جوانان فراری در رقابت‌های فرمول ۲ شرکت می‌کند.
نیکو هولکن‌برگ، راننده آلمانی تیم رنوی فرانسه در این رابطه اظهار داشت: اطمینان دارم که مایک شوماخر را تا کمتر از ۲ سال دیگر در فرمول یک خواهیم دید. البته باید شرایطی را که او در آن به عنوان راننده پیشرفت می‌کند مدنظر داشته باشیم. انتظارات از مایک به نحو غیرمعمولی بسیار زیاد خواهد بود. مایک در شرایط سختی قرار داشته اما آن‌طور که می‌دانم می‌تواند با فشارهای بیرونی خود را وفق دهد. او اکنون نخستین پیروزی خود را در فرمول ۲ کسب کرده است.
مایک شوماخر فرزند میشائیل شوماخر، قهرمان اسطوره‌ای فرمول یک با هفت عنوان قهرمانی است. پدرش از سال ۲۰۱۳ میلادی به دنبال سقوط هنگام اسکی در اتریش به کما رفت و از آن زمان تاکنون در انظار عمومی ظاهر نشده است.
عبارات کليدی: مایک شوماخر، فرمول یک
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۸۳۰۳۵
انتشار: پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
ساعت: ۱۴:۳۷
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰