غلامرضا محمدی
غلامرضا محمدی
محمدی: به کسب هر ۴ سهمیه باقی مانده در گزینشی اول امیدواریم
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تمام برنامه‌ها و تورنمنت‌هایی که در آن شرکت داریم، مشخص است و تعیین کرده‌ایم نفرات باید کجا کشتی بگیرند تا هر کسی تکلیف خودش را بداند.
غلامرضا محمدی با تاکید بر اینکه تمام مسیری که کشتی‌گیران مدعی باید تا رسیدن به دوبنده تیم ملی تا المپیک طی کنند، کاملا تعریف شده است، اظهار داشت: در روزهای گذشته راه و روش انتخاب ملی پوشان کاملا مشخص شده است. راهی که از مسابقات قهرمان کشوری آغاز شده و با لیگ داخلی و باشگاه‌های جهان ادامه خواهد داشت و سپس انتخابی جام تختی و بعد از آن جام بین المللی تختی را به عنوان یک مرحله مهم در انتخاب تیم خواهیم داشت. بعد از آن یک تورنمنت دیگر را در نظر خواهیم داشت و سپس به قهرمانی آسیا می‌رویم.
وی ادامه داد: تمرینات‌مان به گزینشی اول متصل خواهد شد و باید ببینیم چند سهمیه در چین خواهیم گرفت. از گزینشی اول، روزشمار ما برای المپیک آغاز خواهد شد و تا لحظه اعزام تیم به توکیو، برنامه‌های‌مان را به صورت مکتوب تحویل مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد داده‌ایم. تمام برنامه‌ها و تورنمنت‌هایی که در آن شرکت داریم، مشخص است و تعیین کرده‌ایم نفرات باید کجا کشتی بگیرند تا هر کسی تکلیف خودش را بداند.
محمدی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند از ۴ سهمیه باقی مانده، چند سهمیه در مسابقات گزینشی اول کسب خواهد شد؟ تاکید کرد: کار سخت است، ولی با تمام امیدمان در این رقابت‌ها شرکت می‌کنیم و تلاش‌مان بر این است که همه سهمیه‌ها را در چین بگیریم. اگر این اتفاق رخ دهد، زمان را دیگر از دست نخواهیم داد و دیگر تمام وقت و انرژی‌مان معطوف به المپیک خواهد شد و می‌توانیم تمرکزمان را روی این رقابت‌ها بگذاریم.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد اینکه گفته می‌شود غیبتش در مسابقات قهرمانی کشور به دلیل ناراحتی از برخی موارد بوده، گفت: نه، اینطور نیست، من واقعا کسالت داشتم. در بیرجند حضور نداشتم اما محسن کاوه به عنوان مدیر تیم‌های ملی و همچنین ابراهیم مهربان به نمایندگی از کادرفنی تیم ملی آنجا بودند و ما مرتب با هم در تماس بودیم. هیچ مشکلی هم وجود ندارد و در حال انجام دادن کارها هستیم.
وی در مورد برخی از کشتی  گیران مدعی که هنوز به طور دقیق مشخص نشده هر کدام از آنها در کدام وزن المپیکی به رقابت ادامه خواهند داد، خاطرنشان کرد: قطعا چیزهایی در ذهن‌مان هست و با خود بچه‌ها نیز در ارتباط هستیم و با توجه به موجودیت کشتی‌مان در اوزان المپیکی تصمیم گیری خواهیم کرد. اجازه دهید در این خصوص پروسه مورد نظر طی شود. این را هم بگویم که اردوهای تیم ملی را بعد از اتمام جام باشگاه‌های جهان، از دهه سوم آذر ماه آغاز خواهیم کرد.
محمدی در پایان درخصوص جلسه روز گذشته با وزیر ورزش گفت: در مورد المپیک صحبت کردیم و برنامه‌های‌مان ارائه شد. یکی از مسائلی که اکنون پیرامون تیم ملی وجود دارد، مباحث مالی و حقوق‌هاست که باید حل شود.
عبارات کليدی: غلامرضا محمدی، کشتی آزاد
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۳۵۱۷
انتشار: يکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۰۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰